Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

 

Zelenitsa  На заняттях з спецкурсу  "Wolfram Mathematica  для науковців", викладач - Андрій Михайлович Зелениця.
Ira&MarinaRayevskya Юні математики Ірина і Марина Раєвські здійснюють порівняльний аналіз можливостей системи "Wolfram Mathematica", системи комп'ютерної алгебри GAP та пакету SONATA з метою застосування комп'ютера в наукових дослідженнях, які вони виконують в Інституті математики НАН України як продовження роботи над їх дисертаціями:

Раєвська І.Ю. Адитивні групи скінченних локальних майже-кілець. Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата фізико-математичних наук. 01.01.06 - алгебра і теорія чисел. - Київ, Інститут математики НАНУ, 2012. - 19 с.

Раєвська М.Ю. Мультиплікативні групи скінченних локальних майже-кілець. Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата фізико-математичних наук. 01.01.06 - алгебра і теорія чисел. - Київ, Інститут математики НАНУ, 2012. - 20 с.
 Zelenitsa В комп'ютерному класі Науково-навчального центра прикладної інформатики НАН України, 2014 р.
   

Публікації Зелениці А.М. => тут.

Нещодавно Андрій Михайлович  завершив роботу над об'ємним - понад 1000 сторінок друкованого тексту, - україномовним  і  російськомовним  електронними підручниками з Wolfram Mathematica (2016 р.). Також переклав на українську і російську мови посібник "Знайомство з системою Wolfram SystemModeler"

Як приклад, в наступному повідомленні йдеться про те, як завантажити і користуватися цими електронними підручниками:

========================================

Шановні користувачі Wolfram Mathematica!

Маю честь інформувати Вас про випуск четвертого видання інтерактивного підручника з Wolfram Mathematica українською і російською мовами. Відтепер ви маєте під рукою всі навчальні матеріали розділу "Робота з даними", в яких докладно розповідається про імпорт і експорт даних, роботу з файлами, потоками і зовнішніми операціями, підключення і роботу з базами даних безпосередньо з Mathematica. Додано досить великий обсяг матеріалу - більше ніж 50 файлів. Відтепер об'єм друкованого матеріалу вимірюється кількома тисячами сторінок. Окрім цього внесено деякі коригування і виправлення в існуючі розділи.
Як зазвичай, українська і російська версії рівноцінні за обсягом.
Зважаючи на відсутність вбудованого підручника англійською у 10-ій версії, використання підручника пропонує більшу автономність при опануванні навичок роботи з Mathematica.

Підручник безкоштовний. Завантажити його можна з наступного ftp-серверу:
ftp://ftp.bakotech.com/
Ім'я користувача: Mathematica
Пароль: Wolfram
Назва архіву: VirtualBookRU4.zip або VirtualBookUA4.zip в залежності від обраної мови.

З повагою,

укладач локалізованого інтерактивного підручника
Зелениця Андрій Михайлович

===

Це повідомлення було згенероване і відправлене безпосередньо з Wolfram Mathematica за допомогою функцій SendMail, Table та Pause.

==========================================