Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Семінар-презентація нового навчального курсу: "Wolfram Mathematica"

Науково-учбовий центр прикладної інформатики НАН України 12.02.14 об 11:00 і 12.03.14 о 15:00 проводить семінар-презентацію нового навчального курсу для аспірантів та співробітників НАНУ: «Wolfram Mathematica».
 
Доповідач – Зелениця Андрій Михайлович, фахівець з продуктів Wolfram Research, перекладач віртуального підручника з Wolfram Mathematica, директор ТОВ «БАКОТЕК» ЛТД.
 
• В ході семінару, учасники ознайомляться з можливостями системи Mathematica, її особливостями і відмінностями від інших подібних систем.
• Будуть представлені зразки документів, інтерактивних моделей, презентацій, які створені в Mathematica.
• Буде показана інтеграція Mathematica з усіма іншими ресурсами, які надаються Wolfram Research, що робить Mathematica не тільки обчислювальним, але і надпотужним інформаційним ресурсом і джерелом даних.
• Буде розказано, як максимально ефективно можна використовувати потенціал Mathematica в якості єдиної наукової та дослідницької платформи.
 
Зазуєструватися на семінар можна по e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , в листі-заявці обов’язково зазначивши ПІБ та контактний телефон особи для запрошення на семінар, назву наукової установи, посаду, а у темі листа – «семінар з WM».