Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Міжнародний симпозіум "Наука України в умовах сучасних викликів і загроз: проблеми і пріоритети розвитку" (в рамках щорічної Міжнародної науково-практичної конференції "Наука - в життя", присвяченої пам'яті академіка НАН України Б.Є. Патона)

Распопов В.Б. Досвід та перспективи поєднання науково-навчальної і просвітницької діяльності з інформаційних технологій, програмування та біоінформатики в НАН України (на прикладі 33 років діяльності Центру прикладної інформатики НАН України)

Відбувся 29 листопада 2022 р. Міжнародний симпозіум «Наука України в умовах сучасних викликів і загроз: проблеми і пріоритети розвитку»> NASU > News 

 

Одна з доповідей на Симпозіумі:

Распопов В.Б. Досвід та перспективи поєднання науково-навчальної і просвітницької діяльності з інформаційних технологій, програмування та біоінформатики в НАН України (на прикладі 33 років діяльності Центру прикладної інформатики НАН України) / Міжнародний симпозіум "Наука України в умовах сучасних викликів і загроз: проблеми і пріоритети розвитку" (в рамках щорічної Міжнародної науково-практичної конференції "Наука - в життя", присвяченої пам'яті академіка НАН України Б.Є. Патона). 29 листопада 2022 р., Київ, Україна.

 

Мультимедійну версію тексту доповіді, що містить відео, фотоілюстрації і малюнки, які є гіперпосиланнями на інші публікації, розміщені в мережі, - див. URL: https://en.calameo.com/read/003168372c2ae3e1f553d