Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Академічно обдаровані студенти Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» - на практиці і стажуванні з програмування в Центрі

 

PolyakovVV

Академічно обдарована студентка Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» - на стажуванні з програмування в Науково-навчальному центрі прикладної інформатики НАН України. На фото - старший викладач Віталій Віталійович Поляков і його гордість - талановита учениця, студентка 3 курсу бакалаврату НТУ "КПІ імені Ігоря Сікорського" Юлія Цимбал, майбутній фахівець з сучасних інформаційних технологій (фото 17 жовтня 2019 р.)

 

 Про творчу співпрацю науковців і викладачів Центру з студентами і аспірантами Київського національного університету імені Тараса Шевчека йдеться тут => 
ZelenitsaBeliyMe

Гості Науково-навчального центру прикладної інформатики НАН України - амбітні студенти бакалаврату

Київського національного університету імені Тараса Шевченка

 

Професор член-кореспондент НАН України доктор фізико-математичних наук Гупал Анатолій Михайлович  з студентами магістратури Київського національного університету імені Тараса Шевченка, які в 2018/2019 н.р. відвідували його заняття з біоінформатики, а нині готуються до кар'єри науковця в НДІ НАН України.

  Cучасний спецкурс з комп'ютерно-математичних методів біоінформатики був нещодавно  розроблений під керівництвом професора Гупала А.М науковцями і викладачами НУЦ ПІ НАН України в ході виконання  в 2016-2018 р.р. НДР.